KpssKonu.Com Kimdir

KpssKonu.Com sitemiz 2013 yılında kurulmuştur. Bu sitenin kuruluş amacı, her yıl milyonlarca kişinin umudunu bağladığı memurluk hayatına giriş için okuyucularına yardım etmek, ortaokul, lise, üniversite ve yüksek lisans öğrencilerine kaynak olmak ve onları bilgilendirmektir.

Bilindiği üzere ülkemizde herhangi bir statüde memur olabilmek için belirli sınavlar uygulanmaktadır. Bu sınavlardan birisi ve en önemlisi de Kamu Personeli Seçme Sınavı’dır.

Her yıl ülkemizde yüz binlerce kişi Kpss sınavına hazırlanmak için çaba sarf etmekte ve bunun için hem para harcamakta hem de zamanlarını feda etmektedir. Kimisi üniversiteyi bitirmek için uğraşırken sınava hazırlanmakta, kimisi çalışırken, kimisi çocuğuna bakarken, kimisi de birçok problemle uğraşırken Kpss sınavına hazırlanmaya çalışmaktadır. Dolayısıyla sınava hazırlanmaya çalışanların en büyük problemlerinden biri zaman olmaktadır.

Zamanla beraber bir diğer sıkıntı da sınava hazırlanmaya çalışan adayın ekonomik durumudur, yani kısaca para. Birçok kişi dershane, dershaneye gidiş için yol parası, kitap, soru bankası, deneme sınavları, özel ders, internet siparişleri vs derken kendi bütçesini oldukça zorlamaktadır.

İşte bu bağlamda az da olsa hem zamandan hem de paradan tasarruf etmeniz için KpssKonu.Com sitemizi sizler için tasarladık ve hizmetinize sunduk. Sadece sınava konsantre olabilmeniz için, sitemizde Kpss konuları, Kpss soruları, Kpss deneme sınavları ve Kpss haberleri yer almaktadır.

Sitemizde Kpss haberlerinin dışında da Memurlar, Öğretmenler , YGS, LYS, YDS, Üniversite Lisans, Önlisans ve Yüksek Lisans alanları da dahil olmak üzere eğitim sınavları üzerine konular, soru çözümleri ve haberler de anlık olarak verilecektir.

Umarız bu sınav maratonunda sizlere yardımcı olabiliriz ve tüm eksik bilgilerinizi tamamlayarak Kpss ve diğer sınavlara hazırlıkta yanınızda olabiliriz.

Hepinize başarılar diliyoruz.

kpsskonu.com